top
Facebook
Aktuality

Pozvánka na workshopy "Akutní ošetření fraktur zubů"

16. a 17. února 2024, Mendelova Univerzita BrnoVážené kolegyně, vážení kolegové, vážení příznivci veterinární stomatologie,
Česká společnost veterinárních stomatologů pokračuje ve svém programu praktických workshopů pro Vaše další vzdělávání v oboru. Každý z Vás se v praxi jistě poměrně často setkává s akutními frakturami zubů častěji psů, méně koček. Jak k těmto frakturám přistupovat? Lze rozeznat čerstvou frakturu od fraktury staré, komplikovanou od nekomplikované? Je nutné okamžité ošetření nebo je možné zákrok plánovat na později? Je nutné k tomuto ošetření intraorální RTG vyšetření? Na tyto a řadu dalších otázek se dozvíte odpovědi na našich workshopech „Akutní ošetření fraktur zubů“, které proběhnou dva identické, jednodenní ve dnech 16.2 a 17.2.2024 na Mendelově Univerzitě v Brně.

Program těchto workshopů zahrnuje ošetření nekomplikovaných a komplikovaných fraktur zubů, vitální terapii pulpy, práci s kompozitními výplněmi a základní využití intraorální rentgenologie při řešení fraktur zubů. Stanovená cena 13.900,-Kč obsahuje kompletní přístrojové i materiální vybavení a celodenní občerstvení. Pro přihlášení na workshop prosím použijte google formuláře, které naleznete na níže uvedených odkazech. Každý den má svůj formulář. Předpokládáme, že workshopy bude možné uhradit Noviko body a budou zařazeny do programu dalšího vzdělávání KVL. Maximálně 16ti účastníkům se budou věnovat minimálně 3 lektoři z řad členů CVDS.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Přihlašovací formuláře: