top
Facebook
Aktuality

Pozvánka na Stomatologický podzim v Poděbradech

30. 9. 2023, hotel Felicitas, PoděbradyVážené kolegyně a kolegové, vážení přátelé veterinární stomatologie,

přátelská setkání veterinární stomatologické komunity, pořádaná Českou společností veterinárních stomatologů (CVDS) se stala dobrou tradicí. Proto si Vás dovolujeme pozvat na naši podzimní akci nazvanou „Stomatologický podzim 2023 v Poděbradech“, která se bude konat v termínu 30.9.2023 v lázeňském Hotelu Felicitas na kolonádě v centru Poděbrad. Rádi bychom Vás oslovili kvalitním odborným a společenským programem v příjemném prostředí lázeňského města.

Nosným tématem semináře je stomatologická onkologie psa a kočky.

Pozvání přednášet přijali Cedric Tutt, BVSc, BVSc (Hons), MMedVet (Med), Diplomate EVDS a MVDr Tomáš Fichtel PhD. Přednášky doktora Tutta, budou simultánně tlumočeny z anglického do českého jazyka.

Diskuse nad probíranými tématy a společenské posezení proběhne v pozdějších odpoledních hodinách v Restauraci Obora. Restaurace Obora v letošním roce figurovala v pořadu Zdeňka Pohlreicha „Souboj restaurací“, kam ji nominovali diváci mezi 12 nejzajímavějších restaurací v České republice. Firma The Barbecue Company, která ji provozuje, připraví účastníkům nevšední gastronomický zážitek s komentovanou ochutnávkou šumivých vín, v ceně semináře.

Přihlášení na tuto akci je možné na emailu workshopcvds@seznam.cz /zasláním jména, kontaktního emailové adresy, telefonního čísla a fakturačních údajů/ nebo se můžete přímo registrovat vyplněním registračního formuláře. Pro zahraniční účastníky bude umožněna platba v hotovosti na místě /prosíme uvést do poznámky/.

Cena této akce byla stanovena na 5.500,-Kč. V ceně je zahrnuto celodenní občerstvení a večerní společenská akce. Seminář bude možné uhradit z bodového programu firmy Noviko. Akce bude zařazena do CPD vzdělávacího systému KVL. Pro zahraniční účastníky bude umožněna platba v hotovosti na místě.

Doporučujeme ubytování na akci přímo v Hotelu Felicitas, kontakt rezervace@spahotelfelicitas.cz, tel. +420730490628, ubytování v Penzionu Obora, kontakt paní Vyrtychová, tel. +420603801808. Obě tato ubytovací zařízení poskytují pro naší akci slevu.


Těšíme se na setkání s Vámi.

Za CVDS
MVDr. Zbyněk Lonský
Předseda