top
Facebook
Aktuality

Stomatologický podzim 2022

Termín: 17.-18. 9. 2022
Poděbrady


Vážené kolegyně a kolegové, vážení přátelé veterinární stomatologie,

přátelská setkání veterinární stomatologické komunity, pořádaná Českou společností veterinárních stomatologů (CVDS) se stala dobrou tradicí. Proto bychom Vás rádi pozvali na naši podzimní akci nazvanou „Stomatologický podzim 2022 v Poděbradech“, která se bude konat v termínu 17. - 18.9. 2022 v lázeňském Hotelu Felicitas na kolonádě v centru Poděbrad. Rádi bychom Vás oslovili kvalitním odborným a společenským programem v příjemném prostředí lázeňského města.

Nosným tématem odborného programu je klinická ortodoncie. Jako hlavní přednášející přislíbil svoji účast dr. Gerhard Biberauer (krátká biografie zde). Program bude dále doplněn přednášejícími z ČR, kteří se zaměří na klinickou aplikaci ortodoncie a související kasuistiky. Společenský program bude probíhat v sobotu večer v Restauraci Obora v Poděbradech, kde bude připravena ochutnávka piva a večerní grilování, rádi zde přivítáme i Váš doprovod. Catering v restauraci Obora zajistí TheBarbecueCompany, která se již osvědčila při Stomatologickém jaru 2021. V neděli bude individuální program, s možností prohlídky města nebo využití wellness služeb Hotelu Felicitas (pro účastníky Stomatologického podzimu připravená sleva 10% z ubytování). Ubytování je též možné v Pensionu Obora, kde bude večerní party.

Pro přihlášení na Stomatologický podzim volíme opět formu předregistrace. Zájemce o akci prosíme o zaslání jména, mailové adresy a telefonního čísla na mail workshopcvds@seznam.cz Takto předregistrovaní zájemci budou včas osloveni pro vyplnění přihlašovacího formuláře. Cena této akce byla stanovena na 4.900,-Kč. V ceně je zahrnuto celodenní občerstvení a večerní společenská akce. Seminář bude pravděpodobně možné uhradit z bodového programu firmy Noviko. Akce bude též zařazena do CPD vzdělávacího systému KVL.